הזמנה מיובל עודד – הרצאה על מדדי ביופידבק משודרגים – בשימוש בחיישנים קיימים – בעזרת מערכת ה Alive Pioneer; 18.1.16 בשעה 17:00 באוניברסיטת בר אילן

לחברי אגודת הביופידבק שלום רב, אנו שמחים להפיץ את הזמנתו של יובל עודד, יו"ר האגודה לשעבר לכנס ללא עלות (אך שדורש הרשמה מוקדמת) על השימוש בגירסה החדשה ובעלת השידרוגים המשמעותיים של מערכת ה Alive

——————————————————————————————————–

חברים יקרים שלום רב,

אני שמח להזמינכם למפגש שייערך  ב 18.1.16  בשעה 17:00 באוניברסיטת בר אילן

במשך כעשר שנים אני עוסק במחקר, פיתוח ויישום של כלים חדשים בתחום האבחון והטיפול בעזרת ביופידבק. ההבנה כי עבודה באמצעות מדד מוליכות העור ומדד השתנות הדופק (HRV ) הנה חשובה אך מוגבלת הביאה אותי  לפתח מערכות חדשות שיספקו מענים נגישים יותר ורחבים יותר (כולל EMG וטמפרטורה) בהתבסס על ידע מחקרי חדשני ויישומו בעולם הקליני.

 במפגש אציג את היתרונות שיש בשילוב מדדים פיזיולוגיים חדשניים שטרם נעשה בהם שימוש טיפולי כגון השתנות נפח הדם (BFB™) ומדד –Sweat Stability על מנת לגוון את העבודה הטיפולית ולאפשר אימון מעמיק יותר בויסות עצמי (תוך שימוש באותם חיישנים עימם אנו עובדים כיום).

אתייחס לאופן שבו המדדים שפיתחנו משתלבים בגישה הטיפולית אותה אני מלמד CBT-BF™ ואדגים זאת בעזרת מערכת הביופידבק החדשה Alive Pioneer  המאפשרת בין היתר אימון ביופידבק בין אישי בגרפים ובמשחקים, הבחנה בין עוררות חיובית (התרגשות) לבין שלילית (למשל חרדה) ,אופציה שהינה פורצת דרך אך עדיין נסיונית, ועוד. במפגש יוצג גם טאבלט שמאפשר תירגול ביתי וקוצב נשימה אדפטיבי חדשני שפותח על ידינו.

 האירוע ללא תשלום אך נדרשת הרשמה מוקדמת דרך אתר בר אילן

למען הגילוי הנאות- ההרצאה מועברת כחלק ממערך קידום מכירות של מערכת Alive Pioneer בישראל.

 אשמח לראותכם!

סוף שבוע נעים,

יובל

אלה מביניכם שלא יכולים להגיע אך ירצו להמשיך ולהתעדכן בלימודים מתקדמים בביופידבק ובהכשרה לעבודה עם מדדי EMG וטמפרטורה ובחידושים טכנולוגיים יכולים להרשם לפייסבוק או להתעדכן באתר CBT-BF.

סגור לתגובות.